Зворотній зв'язок
Тел: (096) 801 80 80 / (093) 347 19 19

Дерев'яні зруби: зруби котеджу, лазні і вдома.

Якщо розмова стосується зрубів будинків або лазень, подумки ми представляємо, як виглядає ця будова. Зазвичай перша думка про зруби звучить так: «Зруб будується з дерева». Коли справа доходить до планування будівлі дерев'яного зрубу, замовника хвилює багато важливих питань, наприклад:

  • Які породи дерев використовують для побудови теплого якісного будинку, стійкого до будь-яких примх клімату, який прослужить багато років?
  • Як зробити споруду недорогою і не втратити якості?
  • Який спосіб рубки зрубу використовувати в будівництві?
  • До кого звернутися і отримати якісний результат роботи?
Баня з мансардою Будинок зі зрубу Тераса
Баня з мансардою
Будинок зі зрубу
Тераса

На сайті нашої компанії ви зможете знайти відповіді на хвилюючі вас питання. Ми відкриємо вам секрети виготовлення якісних дерев'яних зрубів і запропонуємо найбільш підходящий варіант, відповідний вашим вимогам.

Фахівці нашої фірми мають величезний досвід побудови дерев'яних зрубів. Для будівництва відбирається ліс високої якості. Діаметр отриманих колод дозволить побудувати якісний зруб, який буде служити вам довгі роки.

Наша клієнтська база постійно розширюється, тому сприяють позитивні відгуки про нашу роботу. Побудувавши одну дерев'яну будівлю, клієнти повертаються до нас з новими замовленнями на будівництво лазень, господарських приміщень, альтанок та інших дерев'яних будівель.

Політика нашої фірми - індивідуальний підхід до клієнтів, облік всіх побажань клієнтів, заохочення постійних клієнтів і якісне виконання робіт в найкоротші терміни.

Ми цінуємо вашу довіру і відповідаємо за якість всіх побудованих нами дерев'яних зрубів!

Зруби бань і будинків з зимового лісу! Зимові зруби є найнадійнішими, довговічними і якісними.

Пилорама Оциліндровка зрубу Оциліндровка зрубу
Пилорама
Оциліндровка зрубу
Оциліндровка зрубу
зруб Будівництво з бруса Будівництво зі зрубу
Зруб
Будівництво з бруса
Будівництво зі зрубу

Вгору